Dezynfekcja od pomysłu do aplikacji – 22.06.2017

ZAPROSZENIE

Instytut Technologii Fermentacji i Mikrobiologii Politechniki Łódzkiej serdecznie zaprasza do udziału w Seminarium Naukowym Dezynfekcja – od pomysłu do aplikacji, które odbędzie się 22 czerwca 2017r. na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej pod patronatem Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów oddział Łódź.

Cele seminarium:

• Prezentacja badań w zakresie innowacyjnych rozwiązań dotyczących skutecznej dezynfekcji przestrzeni produkcyjnej, pomieszczeń służby zdrowia i materiałów technicznych
  • Nawiązanie współpracy i wymiana doświadczeń pomiędzy naukowcami, przedstawicielami zakładów produkcyjnych, producentami i odbiorcami środków
    do dezynfekcji i ochrony materiałów technicznych

Istnieje możliwość zaprezentowania Państwa prac w postaci doniesień ustnych lub posterów w 3 panelach tematycznych:

• Dezynfekcja – prawo, wymagania i innowacje
  • Dezynfekcja w przemyśle i medycynie
  • Dezynfekcja w ochronie materiałów technicznych

Formularz zgłoszeniowy oraz streszczenia prac prosimy przesłać do 30 kwietnia 2017r.

na adres: Instytut Technologii Fermentacji i Mikrobiologii Politechniki Łódzkiej ul. Wólczańska 171/173, 90-924 Łódź, z dopiskiem Seminarium Dezynfekcja lub drogą elektroniczną
na adres: dezynfekcja@info.p.lodz.pl

Koszt uczestnictwa wynosi 200zł i obejmuje: udział w obradach, materiały konferencyjne na nośniku elektronicznym, przerwy kawowe, lunch. Wpłaty należy dokonać do 30 kwietnia 2017r. na konto: Politechnika Łódzka Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności, Wólczańska 171/173, 90-924 Łódź, Bank PEKAO S.A., II Oddział w Łodzi 75 1240 3028 1111 0010 3742 0580 w tytule przelewu wpisując „I-31/Dezynfekcja/2017”.

Prezentowane na Seminarium prace, po recenzji, zostaną opublikowane, w języku angielskim, w wydawanym przez Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności PŁ czasopiśmie Biotechnology and Food Science (8 pkt MNiSW). Prace przeznaczone do publikacji w czasopiśmie Biotechnology and Food Science należy nadsyłać do 30 czerwca 2017r.

Przewodnicząca PTM oddział Łódź
dr hab. Beata Gutarowska prof. nadzw.

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
dr inż. Anna Koziróg